Lokalizacja   ul. Piaskowa 5, 63-940 Bojanowo

 

GPS   GPS: 49.483185,20.6809083

pl en de ru

Sep O firmie

 

 INTER IMPORT-EXPORT Sp. z o.o. jako wyłączny i autoryzowany importer maszyn do robót brukarskich i zagospodarowań zielonych ROLLMOPS i KNIKMOPS działa na polskim rynku od 2000roku i reprezentuje belgijskiego producenta Gebr. GEENS N.V. .Znanego na całym świecie od 25lat i cieszącego się nienaganną opinią klientów a w Polsce z roku na rok zyskują coraz większe grono zadowolonych klientów.

 

Maszyny Rollmops i Knikmops zwiększają wydajność robót brukarskich co udowodniły swoim klientom posiadającym kilka maszyn.

Firma Inter Import-Export Sp. z o.o. swój sukces w sprzedaży maszyn brukarskich zawdzięcza przede wszystkim usługom układania kostki brukowej pozwalającym naszym klientom zapoznać się bezpośrednio na budowie z pracą maszyny i zachęcają do kupna własnej. W naszej bazie klientów są firmy posiadające po kilka maszyn.

 

Do naszych usług zaliczamy nie tylko sprzedaż, ale także szkolenia operatorów, serwis techniczny, wynajem maszyn oraz usługi układania kostki brukowej maszynowo i niwelacje terenu systemem laserowym. Dzięki bezpośrednim powiązaniom z fabryką oferujemy pełen serwis oraz ceny producenta.

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do siedziby firmy gdzie można zobaczyć maszyny oraz zapoznać się z zasadą ich działania.

 

Zapraszamy również na nasz profil YouTube - Nasz kanał

Sep nasze maszyny aktualna oferta

Sepjesteś zainteresowany naszą ofertą? masz pytania?

 

Gebr. Greens

INTER-IMPORT-EXPORT jest wyłącznym i autoryzowanym importerem
maszyn do robót brukarskich i zagospodarowań zielonych
ROLLMOPS i KNIKMOPS firmy Gebr. GEENS N.V. na polskim rynku.