Lokalizacja   ul. Piaskowa 5, 63-940 Bojanowo

 

GPS   GPS: 49.483185,20.6809083

pl en de ru

Sep O firmie

 

 INTER IMPORT-EXPORT Sp. z o.o. jako wyłączny i autoryzowany importer maszyn do robót brukarskich i zagospodarowań zielonych ROLLMOPS i KNIKMOPS działa na polskim rynku od 2000roku i reprezentuje belgijskiego producenta Gebr. GEENS N.V. .Znanego na całym świecie od 25lat i cieszącego się nienaganną opinią klientów a w Polsce z roku na rok zyskują coraz większe grono zadowolonych klientów.

 

Maszyny Rollmops i Knikmops zwiększają wydajność robót brukarskich co udowodniły swoim klientom posiadającym kilka maszyn.

Firma Inter Import-Export Sp. z o.o. swój sukces w sprzedaży maszyn brukarskich zawdzięcza przede wszystkim usługom układania kostki brukowej pozwalającym naszym klientom zapoznać się bezpośrednio na budowie z pracą maszyny i zachęcają do kupna własnej. W repliki zegarków naszej bazie klientów są firmy posiadające po kilka maszyn.

 

Do naszych usług zaliczamy nie tylko sprzedaż, ale także szkolenia operatorów, serwis techniczny, wynajem maszyn oraz usługi układania kostki brukowej maszynowo i niwelacje terenu systemem laserowym. Dzięki bezpośrednim powiązaniom z fabryką oferujemy pełen serwis oraz ceny producenta.

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do siedziby firmy gdzie można zobaczyć maszyny oraz zapoznać się z zasadą ich działania.

 

Zapraszamy również na nasz profil YouTube - Nasz kanał

Sep nasze maszyny aktualna oferta

Sepjesteś zainteresowany naszą ofertą? masz pytania?

 

Gebr. Greens

INTER-IMPORT-EXPORT jest wyłącznym i autoryzowanym importerem
maszyn do robót brukarskich i zagospodarowań zielonych
ROLLMOPS i KNIKMOPS firmy Gebr. GEENS N.V. na polskim rynku.